Witaj w RAW FILM

Kim jesteśmy?

Wolimy, gdy mówią za nas filmy. Nasze realizacje to suma umiejętności, pasji, wiedzy technicznej i godzin montażu. Ale wiemy, że powinniśmy coś o sobie napisać.

Mikołaj Szczepka

Absolwent krakowskiej oraz katowickiej szkoły filmowej.

Cześć, jestem Mikołaj. Jeszcze w trakcie nauki w szkole filmowej założyłem RAW Film. Jestem operatorem kamery, montażystą i operatorem drona. Od 6 lat nieprzerwanie działam w branży. Po godzinach fan azjatyckiej kuchni, geek i zapalony gracz komputerowy.

Hej, tu Maciej. Dołączyłem do Mikołaja jako operator kamery, oświetlacz oraz montażysta. W branży kinematograficznej realizuję się od 5 lat. Na planie moim stałym atrybutem jest czapka. Mikołaj twierdzi, że to dlatego, że jestem rudy. Prawda jest taka, że każdy dobry operator nosi czapkę. Możesz sprawdzić w Google Grafika. Serio.

Maciej Jurek

Absolwent krakowskiej Szkoły Filmowej AMA.

Napisz na priv

Lubimy odpowiadać na maile. Maile są spoko. Masz dużo czasu, żeby ułożyć sobie całą wypowiedź w głowie, nie ma presji rozmowy z obcą osobą. Możesz jeść w trakcie kanapkę. Jest szansa, że zaintrygowaliśmy Cię naszymi personalnymi opisami albo masz kilka pytań. Pisz na biuro@rawfilm.pl Na wszystkie cierpliwie odpowiemy. Możesz też zadzwonić (+48) 537 435 239. Mikołaj z kropelką potu na czole odbierze i zaproponuje napisanie maila.